
HULSANKER FISCHER TAM VERZINKT TA M8/75 NL GAT 12X75MM KLEMB. 10-15MM
Uitvoering | Met binnendraad en conus |
Merk | Fischer |
Toepassing | Kanaalplaten en beton |
Materiaal | Staal |
Type | TA M NL |
Afwerking | Elektrolytisch verzinkt |
Lengte | 75 mm |
- Breed en diep assortiment
- Deskundig en persoonlijk advies
- Concurrerende prijzen
- Betalen op rekening voor bedrijven

Direct leverbaar!
- Omschrijving
-
Details
Het fischer Hulsanker TA M NL is een hulsanker met binnendraad geschikt voor permanente evenals tijdelijke bevestiging in kanaalplaatvloeren. De geoptimaliseerde vormgeving van het anker minimaliseert de energie die nodig is voor het plaatsen. Bij de montage wordt de conus in de spreidhuls getrokken die zich vervolgens tegen de boorgatwand klemt. De drievoudig spreidende huls zorgt voor gelijkmatige verdeling van de belasting. Na demontage blijven geen uitstekende delen achter in het boorgat waardoor de kans op ongevallen wordt verkleind.
Voordelen :- Het fischer Hulsanker TA M-NL is geschikt voor de toepassing in kanaalplaatelementen met een schildikte ≥ 40 mm. • Het fischer Hulsanker TA M-NL is multifunctioneel. Zo zijn er uitvoeringen voor zowel voorsteek- als doorsteekmontage en is het anker demontabel (huls blijft achter in het • beton). • Het anker is standaard leverbaar in elektrolytisch verzinkt staal.
Kenmerken :- Eenvoudige montage door geringe inspanningen tijdens het aanbrengen.
- Zeer geschikt voor tijdelijke verankering van schoren in kanaalplaatvloeren.
- Geen uitstekende delen na demontage.
- Kenmerken
-
Kenmerk Omschrijving Uitvoering Met binnendraad en conus Merk Fischer Toepassing Kanaalplaten en beton Materiaal Staal Type TA M NL Afwerking Elektrolytisch verzinkt Lengte 75 mm Draad M 8 mm Boordiameter 12 mm Inhoud 25 Stuk(s) Sleutelwijdte 13 mm GTIN 8001132944301 Pluglengte 75 mm Klembereik 10-15 mm
Advies nodig?
Wij zijn dagelijks bereikbaar tussen 07.30 - 17.00 uur. Bel met een van onze medewerkers of kom langs in een van onze vestigingen.
